Masz pytania? Odpowiadamy!

Ile osób wygrywa w losowaniu dziennym, tygodniowym, finałowym, specjalnym?

W każdym losowaniu dziennym nagrodę wygra 10 osób, a w każdym losowaniu tygodniowym nagrodę wygra jedna osoba. W przypadku losowania finałowego nagrodę wygra 9 osób, natomiast w losowaniu specjalnym 40 osób.

Czy aby wziąć udział w losowaniu finałowym lub specjalnym musze zgłaszać swoją datę urodzenia jeszcze raz?

Nie, każde zgłoszenie dzienne, które nie wygrało w losowaniu tygodniowym weźmie udział w losowaniu finałowym. Ponadto zgłoszenia osób urodzonych w roku 1979 wezmą udział w losowaniu specjalnym, niezależnie od wyników poprzednich losowań.

Czy mogę wygrać więcej niż jedną nagrodę?

Tak, w Loterii można wygrać maksymalnie 2 nagrody - 1 nagrodę dzienną lub 1 nagrodę tygodniową. A ponadto zgłoszenie, które nie wygrało nagrody tygodniowej ma szanse na wygranie nagrody finałowej. Osoby urodzone w roku 1979 mogą wygrać nagrodę specjalną, niezależnie od wyników poprzednich losowań.

Czy wysyłając więcej zgłoszeń zwiększam swoją szanse na wygraną?

Nie, w loterii brane jest pod uwagę wyłącznie jedno zgłoszenie.

Czy swoją datę urodzenia mogę zgłosić też w innych dniach?

Nie, aby wziąć udział w loterii musisz zgłosić swoją datę urodzenia w tym dniu samym, w którym została wylosowana Twoja Szczęśliwa Data Urodzenia.

Kiedy będą ogłaszani zwycięzcy?

Wyniki wszystkich losowań będą publikowane w kolejny dzień roboczy po dniu, w którym odbyło się losowanie. Dotyczy to również wyników losowań finałowych oraz specjalnych.

Jak i kiedy dowiem się czy wygrałem?

Informacja o wygranej zostanie wysłana na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym, w ciągu 3 dni roboczych następujących po dacie losowania.

Jak wygląda proces weryfikacji prawa do nagrody?

Do każdego z laureatów zostanie wysłana wiadomość e-mail o wygranej, na podany w formularzu zgłoszeniowym adres. Laureaci zobowiązani są w ciągu 5 dni kalendarzowych, następujących po dacie wysłania wiadomości e-mail, do wypełnienia formularza weryfikacyjnego dostępnego pod linkiem wysłanym w wiadomości od Organizatora.

Czy muszę kupić loda Koral żeby wygrać?

Aby uzyskać prawo do nagrody należy w formularzu weryfikacyjnym podać numer paragonu dokumentującego zakup loda Koral. Masz na to 5 dni od wiadomości e-mail potwierdzającej to, że Twoje zgłoszenie zostało wylosowane.

Czy potrzebny będzie paragon potwierdzający zakup loda Koral?

Tak, zachowaj paragon dokumentujący zakup loda Koral do końca czasu trwania loterii, tj. 07.11.2019 roku.