Masz pytania? Odpowiadamy!

Czym jest Szczęśliwa Data Urodzenia?

Szczęśliwa Data Urodzenia to codziennie inna, unikalna data prezentowana na stronie głównej loterii, przez cały okres jej trwania.

Co muszę zrobić żeby zostać uczestnikiem loterii?

To proste! Sprawdzaj codziennie Szczęśliwą Datę Urodzenia. Jeśli prezentowana data to dzień Twoich urodzin zgłoś się za pomocą formularza na stronie zalodowanaloteria.pl, aplikacji mobilnej ZALODOWANI 2019 lub chatbota na Facebooku.

Jak długo trwa loteria?

Zalodowana Loteria rozpoczyna się 29 kwietnia, a kończy 28 czerwca 2019 r.

Kto może wziąć udział w loterii?

Loteria przeznaczona jest dla osób fizycznych, które ukończyły 7 lat, zamieszkałych na terytorium Rzeczypospolitej Polski.

Czy w loterii mogę zgłosić udział swojego dziecka?

Tak, do udziału w loterii opiekun prawny może zgłosić swoje dziecko mające co najmniej 7 lat, natomiast dziecko w wieku 13-18 lat może zgłosić się samodzielnie, pamiętając o wypełnieniu i przesłaniu zgody opiekuna prawnego (zgoda jest dostępna do pobrania na stronie loterii).

Jak uzupełnić formularz zgłaszając dziecko?

Prawidłowe zgłoszenie dziecka w wieku 7-13 lat wymaga wpisania następujących danych: imię i nazwisko dziecka, data urodzenia dziecka, adres e-mail opiekuna, numer telefonu opiekuna, miejscowość.

Jak uzupełnić formularz zgłaszając siebie?

Prawidłowe zgłoszenie wymaga wpisania następujących danych: imię i nazwisko, data urodzenia, adres e-mail, numer telefonu, miejscowość.

Czy na jeden adres email mogę zgłosić i siebie i dziecko?

Tak, na jeden adres e-mail można dokonać maksymalnie 2 zgłoszeń: swojej daty urodzenia oraz daty urodzenia swojego dziecka.

Kiedy odbędą się losowania: dzienne, tygodniowe, specjalne, finałowe?

Losowania dzienne odbywać się będą w następnym dniu roboczym po ogłoszeniu Szczęśliwej Daty Urodzenia. Losowania tygodniowe odbywać się będą w każdy poniedziałek, natomiast losowanie finałowe i specjalne odbędzie się 2 lipca 2019 r.

 

Czy losowania dzienne odbywać się będą są przez cały tydzień?

Nie, losowania dzienne będą odbywać się w dni robocze, z wyłączeniem weekendów.